O mnie

mgr inż. Marcin Kwaczyński

Jestem freelancerem z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli oczekujesz w pełni profesjonalnego podejścia i zaangażowania w każdy projekt, to trafiłeś pod właściwy adres. W pracy cechuję mnie solidność i terminowość. Przyświeca mi idea aby moje prace były realizowane możliwie szybko, tanio i profesjonalnie.
Ukończyłem studia na kierunku Gospodarka Przestrzenna na SGGW w Warszawie. Jednak od zawsze moją prawdziwą pasją była grafika, a dzięki studiom Systemy Informacji Przestrzennej. W trakcie studiów odbyłem liczne staże i praktyki m.in. ESRI Polska, ECOGIS, Cartomatic, Instytut Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa oraz Fundacja Centrum GeoHistorii, której pracownikiem zostałem w 2013 roku.
Jestem laureatem konkursu ESRI Polska na najlepszą pracę dyplomową GIS. Zdobyłem również drugie miejsce w konkursie na artykuł o tematyce "Moje wakacje z GIS-em", którego organizatorem był kwartalnik ArcanaGIS.
Osoby zainteresowane współpracą ze mną proszę o kontakt za pośrednictwem formularza, znajdującego się w ostaniej zakłace głównego menu.